Salendav jook bentoniidisavil

Bentolit Kardlas Eesti

Juua Bentolit
€39€78
4.828

Tellima Bentolit

Soodustus -50%

Bentolit on kiire kaalulangetaja, mis põhineb bentoniitsavil. Originaaltoote hind €39 ilma allahindluseta. Kohaletoimetamine - Eesti, tasuge alles pärast posti teel või kullerilt kättetoimetamise saamist.

Kardlase kohaletoomisega jooki saate tellida:

 • ametliku saidi kaudu peate kirjutama tellimisvormi väljadele - tellimisvormi nimi ja telefoninumber
 • oodake tagasisidet - varsti helistab ettevõtte juht teile konsultatsioonile teie aadressile kättetoimetamise taotluse tellimise ja registreerimise kohta
 • Määrake aadress ja kättetoimetamise kuupäev, paki täielik maksumus

Pöörake tähelepanu! Seal on eripakkumine "SOODUS -50%" - teil on aega tellida ametliku hinnaga.

Kuidas osta Kardlas Bentolit

Nüüd saavad kõik kaotada kehakaalu ilma kurnavate treeningute ja pikaleveninud dieedita, ka need, kellel varem ei õnnestunud kõige raskemate jõupingutustega saledat kuju olla. Tutvuge toitumisalase uuendusega - bentoniitsavil põhinev kiire salendav jook!

Bentolit on tõhus kaalulangetusmeetod naistele ja meestele. Parandab ainevahetust, tervendab kogu keha. Jooki on lihtne valmistada, seda on mugav juua ja see on meeldiva maitsega (kerge kaneeli aroomiga cappuccino). Eesti maksumus ilma allahindluste ja saatmiskuludeta €39. Kauba saate vastu võtta, vastu võtta ja selle eest maksta postkontoris või paki kohale toimetava kulleri juures. Täpne kohaletoimetamise hind sõltub kaugusest vastuvõtulinnani.

Juhime teie tähelepanu, alles täna SOODUSTAB -50%. Kehtib ametliku veebisaidi kaudu tehtud tellimuste jaoks. Täitke veebisaidil vorm Bentoliti edukaks ostmiseks reklaamiks

Kuidas tellida Bentolit ja saada Kardlase kohaletoimetamine:

 • täitke tellimisvorm - sisestage oma nimi ja telefoninumber
 • valige üksikasjade selgitamiseks kohaletoimetamisviis
 • pärast paki kättesaamist maksate selle eest Kardlasega

Arusaamatuste vältimiseks märkige hoolikalt paki kättesaamise andmed (Eesti, Kardla, tänav, maja, postiindeks).

Teised Eesti linnad, kust saab osta Bentolit

Eesti linnad, kus saab osta Bentolit

Bentolit TallinnasBentolit Tartus
Bentolit Kuressaares
Linnad Eestis

Arvustused Bentolit Kardlas

 • Triin
  Proovisin erinevaid dieete, käisin fitnessis. Tulemused olid minimaalsed, kaalus kiiresti tagasi. Kuus kuud tagasi pöördusin toitumisnõustaja poole. Pärast minu ajaloo ülevaatamist soovitas arst bentoliiti. Kahe kuuga olen kaotanud 30 kg! Nüüd joon joon bentoliti figuuri säilitamiseks kord kuus nädala jooksul. Kaal on stabiilne 60 kg - olen õnnelik!
  Bentolit
 • Katrin
  Ma ise olen väga sale, hoolimata sellest, kui palju ma söön, ei võta ma kunagi kaalus juurde. Ostan oma mehele bentoliiti. Ta on kahjuks väga ülekaaluline. Esimest korda aitas see jook tal 30 kg alla võtta. Võtsin kuu aega kaks korda päevas. Nüüd ainult nädalavahetustel, üks kord õhtul. Kaal on endiselt, abikaasa kaalus juurde ei võta. Tal hakkas parem ja ma olen ka õnnelik).
  Bentolit
 • Triinu
  Võttis bentoliiti kuu aega, üks kord päevas öösel. Selle tulemusena kaotasin normaalsetes tingimustes 17 kg. Olen tulemusega enam kui rahul. Ma näen sale ja atraktiivne välja nagu kunagi varem! Jook valmistub kiiresti ja maitseb hästi. Soovita.
  Bentolit