Dieet laiskadele

vesi laisa dieedi jaoks

Paljud meist keelduvad sageli ihaldatud kaalulangetamisest vaid seetõttu, et kõikvõimalikud erineva iseloomuga probleemid saavad takistuseks, kuid sageli on peamiseks takistuseks meie laiskus, mis ei lase meil edasi minna hellitatud eesmärgi poole. Lisaks võtame end ilma võimalusest saada endale ilus keha ajapuuduse, tiheda töögraafiku, ebaregulaarse tasakaalustamata toitumise ja konkreetse dieediga kaasnevate toodete valiku raskuste tõttu. Ja paljud muud lihtsalt lagunevad, talumata uut keha "äärmuslikku" dieeti.

Neile, kes tundsid end ära vähemalt ühel ülaltoodud põhjustel, on häid uudiseid, nimelt kaalulangetusdieet laiskadele. Selle süsteemi abil saate hõlpsalt kaotada liigseid kilosid, samuti puhastada ja tervendada keha. See sobib isegi neile, kes ei suutnud oma eelnevatele dieetidele vastu pidada, ja loomulikult neile, kes soovivad pärast kaalulangetamist muude meetoditega oma tulemust fikseerida.

Mis on laisa dieedi olemus? Toitumiskava kõige laisematele

Laiskade dieeti ei nimetata mitte ainult sellepärast, et selle järgimine poleks keeruline ja vaevatu, vaid ka seetõttu, et see ei nõua erilisi ettevalmistusi, tooteid ja palju aega. Laiskade kaalulangetusdieedi olemus on järgmine: enne iga sööki (15-20 minutit) tuleb juua täpselt 2 klaasi puhast puhastatud vett, mille järel võite alustada tavalist sööki.

Teine oluline reegel on see, et toidu imendumise ajal ja 2 tundi pärast seda on rangelt keelatud vedelikku tarbida. Siit tulevad välja kaks peamist toitumisreeglit vee peal laiskadele inimestele:

  1. Joo täpselt 2 klaasi vett 15-20 minutit enne toidu imendumist.
  2. Pärast seda ärge jooge ega sööge midagi veel 2 tundi.

2 tunni pärast võite juua mitte ainult vett, vaid ka teed või kohvi, kuid ilma "magusate üllatusteta" maiustuste, küpsiste, kookide jms kujul. Sest sel juhul sööte uuesti ja laiskade dieedi teise reegli järgi otsustades peate enne söömist jooma vett ja teie, nagu selgus, ei teinud seda.

Siin on toitumiskava kõige laisematele, mida tuleb lihtsalt meeles pidada ja päevast päeva korrata.

Hommikusöök: hommikul tühja kõhuga joome 2 klaasi puhastatud vett (mineraalvesi on võimalik, kuid ilma gaasita), ootame 15-20 minutit, pärast mida sööme hommikusööki tavapärase toiduga, kuid ära pese seda. söögi ajal maha. Ootame 2 tundi, kuni me midagi muud ei söö ega joo.

Lõunasöök: Joo veelkord 2 klaasi vett, oota ära ülaltoodud aeg, söö lõunat. Ka lõunamenüüs pole piiranguid, välja arvatud see, et "kolmandal" peate tegema ilma kompoti ja muu vedelikuta. Ootame ka 2 tundi, ohjeldades võimalikku janu.

Õhtusöök: seekord joome 1 klaasi vett (aga 2 on võimalik, kui enne magamaminekut on veel palju aega). 15-20 minuti pärast sööme õhtust mitte liiga kaloririkka ja "raske" toiduga, välja arvatud õhtune tee, piim jne. järgmise 2 tunni jooksul.

Neile, kes plaanivad päeva jooksul mingeid suupisteid korraldada, paneme tähele, et enne seda on kohustuslik juua ka 2 klaasi puhastatud vett, isegi kui toidukogus on väike (võileib, puuvili, küpsised), kuid sel juhul lubatud on juua 1 klaasi vett kahe asemel.

Tulemused ja ülevaated vee peal laiskade dieedi kohta. Mis on kaalu kaotamise saladus?

tüdruk joob vett laiskade dieedil

Otsustades paljude heade arvustuste põhjal laisa dieedi kohta, võib see kaalulangetussüsteem tõesti imesid teha. Mõned kaalulangetajad teatasid, et neil õnnestus vaid 2 nädalaga vabaneda 8-10 liigsest kilost. Mis on aga kõige laisematele mõeldud nii uimastava dieeditulemuse saladus? Mõelgem selle üksikasjalikumalt välja.

Esiteks saab see süsteem suurepäraselt hakkama näljatundega, kuna 2 klaasi vett enne sööki täidab kõhtu peaaegu kolmandiku võrra, pakkudes seega suhtelist täiskõhutunnet. Selle tulemusena ei taha te palju süüa, portsjon väheneb oluliselt ja kaloreid siseneb kehasse palju vähem.

Teiseks, vee peal laiskadele mõeldud dieet suudab toime tulla kõigi kaalulangetajate sagedase probleemiga – aeglase ainevahetusega. Toitumisspetsialistide uuringute kohaselt suurendab vee joomine vahetult enne sööki ainevahetusprotsesside kiirust mitu korda.

Ja kolmandaks on see võimalus asendada päeva jooksul vee asemel tarbitavad mittevajalikud kaloririkkad joogid (tee ja kohv suhkruga, energia- ja gaseeritud joogid jne), mis ei ole mitte ainult tervislikum kaalu langetamiseks, vaid ka keha kui terviku tööks. Juba esimesel päeval pärast 2 klaasi puhta vee joomist enne iga sööki tunnete, kuidas vajadus nende jookide järele kaob iseenesest ja vastavalt sellele ei satu enam kehasse "tühjad" ja mõnikord isegi "kahjulikud" kalorid. (jookide, värvainete, maitseainete jms sisalduse tõttu).

Laisa kaalulangetusdieedi oluline eelis on ka see, et igapäevane energia, mida meie keha kulutab, toodetakse vee abil. Seetõttu on nii oluline seda piisavalt juua ja rohkem liikuda.

Seda dieeti on väga lihtne järgida, sest see ei nõua toidueelistuste ja igapäevase toitumise muutmist. Lisaks saate tänu laiskadele mõeldud dieedile lühikese ajaga kaalust alla võtta ja saavutatud tulemusi kaua säilitada, sest sellest saate kinni pidada piiramatult. Seetõttu nimetatakse seda kaalulangetussüsteemi mõnikord isegi "eluaegseteks dieetideks", millega seoses soovitavad toitumisspetsialistid seda pikaajaliseks kasutamiseks.

Seega tundub laiskadele mõeldud dieet vaid esmapilgul nii lihtne, mistõttu mõned isegi kahtlevad selle tõhususes. Sellepärast, kui kahtlete sellises kaalukaotuses või olete selle suhtes skeptilised, võite erinevates foorumites lugeda arvustusi laiskade dieedi kohta nendelt, kes on kõndinud tee täieliku kaalukaotuse poole.