Kasutamise kogemus Bentolit

Katerina, Walesi linn.

kuidas ma bentoniidisaviga Bentoliti joogiga kaalus alla võtsin - enne ja pärast kasutamist

Tere kõigile. Täna otsustasin rääkida oma loo sellest, kuidas mu kehakaal ulatus 105 kg-ni, kuidas suutsin vabaneda liigsetest kilodest, mille kasutamine aitas mul kaalust alla võtta, ja mis kõige tähtsam, millised elu positiivsed küljed mulle pärast avanesid!

Kogege, kuidas ma kaotasin aastaga 60 kg

Olen sünnist saati olnud ülekaaluline. Ja mida vanemaks ma sain, seda rohkem mu kaal muutus. Ülikooli lõpetamise ajaks kaalusin vähemalt 105 kg. Sundisin end fitnessi tegema, kuid isegi kõige kurnavamad treeningud ei andnud vähemalt mingit positiivset tulemust.

Ma arvan, et kõik tüdrukud, kellel on sarnane probleem, nõustuvad minuga. Lisakilod muudavad elu palju raskemaks, nii isiklikuks kui ka ametialaseks. Alguses mõistsin, et ülekaal on põhjus, miks meespool on minuga vaid sõber. Ja kui hakkasin töötama ja karjääri looma, märkasin, et isegi kõigi nende võimete korral edutatakse neid, kes on saledamad ja vastavalt ilusamad.

Ja alles siis mõtlesin tõsiselt oma kaalu üle ja asusin otsustavalt otsima vahendeid ja meetodeid, mis mind päästaks liigsetest kilodest. Esiteks pöördusin toitumisnõustaja poole.

Salendav jook Bentolit - mis see on, kuidas seda kasutada

Dietoloog osutus kogenud arstiks, uuris minu haiguslugu ja testide tulemusi. Soovitasin jätkata üldise tooni sobivuse tegemist. Ja ta leppis aja kokku Bentolitiga. Ta ütles mulle, mis see oli.

BENTOLITi salendava joogi kasutamise kogemus bentoniitsaviga

Nagu õppisin arsti sõnadest ja lugesin siis ise teavet Internetist, on Bentolit kiire salendav jook bentoniidisavil. Alguses äratas mind muidugi see, et ma pean mingisugust savi jooma, kuid tegelikult kukkus kõik palju paremini ja meeldivamalt.

Seda kaalukaotustoodet müüakse pulbrina, mida tuleb valmistada näiteks lahustuva kohvi või kakaona. Joogi valmistamine on väga lihtne - vala kahe teelusikatäie pulbri peale 200 ml kuuma vett (selle võid asendada kooritud piimaga). Sega korralikult lusika või loksutiga. Jook oli ka väga maitsev - see meenutab kaneeli aroomiga cappuccinot.

Arsti soovitusel jõin seda jooki aastaringselt individuaalse kuuri järgi. 30 nädalat pidevalt igal õhtul enne magamaminekut, pärast nädalast pausi, siis jälle 30 päeva. Ja nii ringis aastaringselt. Pärast igakuist kursust külastasin toitumisnõustajat. Alustasin ajakirja, kus märkisin kaalu ja tervise muutusi.

Pärast Bentoliti kasutamist - minu tulemused ja saavutused

Pärast Bentoliti võtmise esimest ja teist kuud on kaal langenud 30 kg. 6 kuu pärast - kaalusin juba 45 kg vähem ja aastakursuse lõpuks - miinus 60 kg! Samal ajal sõin nagu tavaliselt, käisin kaks korda nädalas trennis (üks tund kestis 40 minutit). Ma pole kunagi Bentoliti võtmisel märganud kõrvaltoimeid ega muid negatiivseid reaktsioone. Terviseseisund on suurepärane - väliselt olen tundmatuseni muutunud. Just selleks ajaks, kui ma kaalust alla võtsin, oli lütseumi lõpetajate õhtu, kus ma õppisin. Keegi isegi ei tundnud mind kohe ära ja siis olid kõik šokis. Terve õhtu rääkisid nad ainult minust.

Kaks aastat tagasi tutvusin spordikompleksis, kus käisin spordis, mehega, kes on nüüd minu abikaasa. Tööl sai ta tervitatava edutamise. Nii muutis lihtne salendav Bentoliti jook mu elu paremaks. Nüüd kasutan seda kord kuus nädalase kuurina, et hoida saledat kuju. Soovita!