Kuidas kaalust alla võtta - põhiprintsiibid ja reeglid

kehakaalu langetamise üldpõhimõtted ja reeglid

Kuidas kaalust alla võtta? Liigse kaalu ja selle kasvu olemasolul tuleks võtta meetmeid selle normaliseerimiseks. Ja siin saate kuulda, lugeda ja näha tuhat või isegi rohkem viisi, sealhulgas isegi spetsiaalseid operatsioone rasva eemaldamiseks või mao mahu vähendamiseks.

Kaalu langetamise peamised reeglid

Kuidas kaalust alla võtta? On erinevaid toimemehhanismidega salendavaid ravimeid. Mõned ravimid blokeerivad meie kehas rasva lagundavate ensüümide toimet, teised aga justkui imendavad toidust rasvamolekule ja eemaldavad need kehast.

Kõik need rahalised vahendid, eriti kui neid kasutatakse pikka aega, võivad põhjustada tõsiseid probleeme seedesüsteemis, nii et Jumal hoidku teid võtmast ilma eriarsti nõuannete ja järelevalveta. Kõigi selliste ravimite peamine puudus on see, et nad toimivad ainult ravimi võtmise perioodil. Tühistamisel tagastatakse tema langenud kilod kiiresti.

Turul on palju kaalulangetamiseks reklaamitavaid ravimeid ja bio-toidulisandeid ning nende arv kasvab. Enamik neist on siiski väga küsitavad. Nende ravimite tootjad eelistavad sagedamini investeerida raha fondide reklaamimisse, mitte selle tõhususe ja ohutuse uurimisse.

Head kallid daamid ja härrad, kaalu langetamise ja kehakaalu kontrolli peamine põhimõte ja saladus on üsna lihtne: peate tarbima vähem kaloreid ja kulutama neid rohkem.

Tähelepanu!Kehakaalu kontrollimiseks on ainult kaks looduslikku ja ohutut viisi: trenni ja dieedi abil.

Samal ajal on mõned kontrollkaalud suhteliselt lihtsad, teised peavad aga kuud ja aastaid töötama ja kannatama. Esimesed saavad endale lubada selliseid väiteid: "Liigne kaal on märk ebalevusest ja enesedistsipliini puudumisest. "Teiseks on sellised avaldused ainult tüütud.

Sest kaal võib ühel või teisel määral sõltuda ka geneetilistest ja põhiseaduslikest teguritest, mille vastu võitlemine pole nii lihtne ja lihtne. Kuid kehakaalu kontrollimiseks on olemas universaalsed reeglid ja tehnikad, mis võimaldavad kõigil saavutada rohkem või vähem tulemusi.

Kaasaegses maailmas elab enamus elanikkonnast suhteliselt palju toitu ja toitu. Samal ajal on toit enamiku jaoks hõlpsasti kättesaadav, seda pole vaja hankida, kasvatada, lihtsalt läksite supermarketisse, ekslesite mööda heledaid ja kutsuvaid pakendeid täis erinevaid toiduaineid ja tooteid täis riiuleid, sain täis käru, andsite kassas raha ja neelake seda nii palju kui soovite, ja kui palju mahub.

Toidu ja toodete rohkuse, mitmekesisuse ja lihtsa kättesaadavuse tõttu tekib enamikul tarbijatel tõeline "toidusõltuvus". Inimesed on sõltuvuses toidust, kõrge kalorsusega, rasvast või suhkrut sisaldavast toidust, näiteks narkootikumidest. Selle tagajärjel tekib krooniline ülesöömine, millel on kõik negatiivsed tagajärjed heaolule ja tervisele, ning ülekaal on ainult nende negatiivsete tagajärgede väline ilming.

Seega on esimene samm ja reegel on "toidumaaniast" välja murda. Võtke enesekontroll oma toidu üle. Kuula oma isu või nälga. Ärge neelake alla midagi, mis on kohutav, lihtsalt sellepärast, et panite selle ja vaatate taldrikult või on aeg suupistete või lõunasöögi jaoks. Kuulake oma sisetunnet, kas soovite tõesti süüa, kas peate tõesti suupisteid tegema.

  • Reegel 1.Söön ainult siis, kui mul on suur nälg.
  • Reegel 2.Ära kunagi söö täis. Kuula oma näljatunnet, see on möödas - piisab, kui liigutan taldrikut, tõusen lauast. Mõnikord peaksite söömise lõpetama ka siis, kui teil on seda veel. Sageli silmad ikka tahavad, aga kõht on juba täis. Kuula kõhtu ja rahusta silmahimu.
  • reegel 3.Kaaluge üks kord nädalas ja võrrelge bilansinäitu varasemate muudatustega. Kui märkate, et hakkate kaalus juurde võtma, võtke vajalikud kaalukontrollimeetmed.

Ja see on kõik, te ei pea leiutama midagi liiga arenenud, te ei pea otsima liiga kaasaegseid vahendeid, mille järel, kui te lõpetasite ravimi võtmise ja hakkasite uuesti kaalus juurde võtma. See on puhas kelmus, käib tavaline raha lüpsmine, mõelge mõistusele, te pole rahamasin ega taha, et farmaatsiaärimehed teie tervisest kasu saaksid. Nii et teie harmoonia on teie kätes, peate lihtsalt näitama iseloomu ja kangekaelsust. Tegutsema.