Arvustused Bentolit

 • Triin
  Proovisin erinevaid dieete, käisin fitnessis. Tulemused olid minimaalsed, kaalus kiiresti tagasi. Kuus kuud tagasi pöördusin toitumisnõustaja poole. Pärast minu ajaloo ülevaatamist soovitas arst bentoliiti. Kahe kuuga olen kaotanud 30 kg! Nüüd joon joon bentoliti figuuri säilitamiseks kord kuus nädala jooksul. Kaal on stabiilne 60 kg - olen õnnelik!
  Bentolit
 • Janek
  Vanusega võtsin juurde palju ülekaalusid. Mulle ei meeldinud kunagi jõusaalis käia ja dieeti pidada - ka mitte minu jaoks. Seetõttu hakkasin Internetist otsima muid kehakaalu langetamise meetodeid. Uurisin erinevate toodete ülevaateid ja otsustasin proovida bentoliidi jooki. Valik ei häirinud. Tulemus rahuldas mind täielikult. Juba ühe vastuvõtu kuu jooksul kaotasin 25 kg.
  Bentolit
 • Katrin
  Ma ise olen väga sale, hoolimata sellest, kui palju ma söön, ei võta ma kunagi kaalus juurde. Ostan oma mehele bentoliiti. Ta on kahjuks väga ülekaaluline. Esimest korda aitas see jook tal 30 kg alla võtta. Võtsin kuu aega kaks korda päevas. Nüüd ainult nädalavahetustel, üks kord õhtul. Kaal on endiselt, abikaasa kaalus juurde ei võta. Tal hakkas parem ja ma olen ka õnnelik).
  Bentolit
 • Liina
  Hea kaalulangetamise abi. Kahe nädala jooksul lubas see enne pulmi kaotada liigseid kilosid. Seda oli mugav juua - jook valmib kiiresti, nagu tavaline lahustuv kohv. Mind üllatas, et maitse pole vastik, vaid vastupidi, isegi väga meeldiv, cappuccino maitsega ja kerge kaneeli aroomiga. Ma ei pidanud pettuma, olin ostuga rahul!
  Bentolit
 • Triinu
  Võttis bentoliiti kuu aega, üks kord päevas öösel. Selle tulemusena kaotasin normaalsetes tingimustes 17 kg. Olen tulemusega enam kui rahul. Ma näen sale ja atraktiivne välja nagu kunagi varem! Jook valmistub kiiresti ja maitseb hästi. Soovita.
  Bentolit
Kasutaja hinnang Bentolit
4.8
28